В інтер'єрі будь-якого житлового приміщення двері відіграють важливу роль. Підбирати їх треба дуже ретельно, враховуючи при цьому сучасні модні тенденції та практичність.

У наш час багато власників будинків віддають перевагу моделям, виготовленим з традиційних матеріалів, наприклад, з дерева або металу, але все ж таки є й ті, кому до душі скляні двері, за допомогою яких можна створити відчуття необмеженого простору тому, що у них дуже гарний та незвичайний вигляд. Такі двері добре вписуються в інтер'єр будь-якого стилю. З їх допомогою можна візуально розширити простір та усунути відчуття замкнутості. Встановити ці двері можна не лише у заміському будинку, а й у звичайній міській квартирі чи офісі.

Стеклянные двери в современном интерьере

«Скляні двері чудово вписуються в інтер'єр будь-якого стилю»

Скляні двері добре поєднуються з різними видами світильників. Вони не вигоряють і не розшаровуються, не деформуються і не висихають.
Такі двері можуть бути розстібними, маятниковими, роторними та розсувними.
Якщо є необхідність встановити двері в санвузлі, краще використовувати модель з непрозорим склом, а ось в спальню треба вибрати двері, що мають темний відтінок. Для ванної можна купити двері із товстим матованим склом. У вітальні та на кухні треба встановити прозорі двері тому, що через них потрапить більше світла до кімнати. Скляні двері повинні мати якісну фурнітуру, адже якщо вона буде дешевою, то суттєво зіпсувати не лише вигляд дверей, а й усього інтер'єру.
Нині дуже популярним вважається стиль мінімалізму. Головною його характеристикою є легкість конструкцій, що використовуються, тому для цього стилю непогано було б використовувати скляні двері. З їхньою допомогою можна буде візуально трохи змінити простір.

Такі двері можуть бути вхідними чи міжкімнатними. Вони чудово поєднуються з будь-якими меблями. У сучасному інтер'єрі скляні двері виглядають просто чудово, а ще вони мають високу функціональність, стійкість до впливу вологи і підвищеної температури. У них відмінна звуко-і теплоізоляція, вони практичні, легкі та довговічні. Мити ці двері дуже легко, потрібно лише придбати спеціально засіб, який не зашкодить виріб. Квартира, в якій встановлені скляні двері, стає світлішою, красивішою та затишнішою. Зараз нескладно купити такі двері навіть із тонуванням чи гарним розписом.

 

 

Клас захисту склаВисота падіння, мЕнергія удару, Дж(кгс/м)
A13,5141(14,1)
A36,5262(26,2)

Дизайн інтер'єру

Ми так само, безумовно, чудово розуміємось і любимо нашу роботу зі створення дизайну інтер'єрів, і якість наших робіт у цьому сегменті так само заслуговує на найвищі оцінки.

Ми можемо виконати як невеликі житлові проекти (дизайн квартир), так і проект заміських будинків, кафе та ресторанів.

Але за весь час ми змогли створити цілий комплекс робіт, який дозволяє пройти повний шлях від створення вишуканого дизайну заміського будинку до його повного введення в експлуатацію.

Ми можемо виконати всі роботи «під ключ» укомплектувавши ваш будинок та вишуканими меблями, і захистивши системами безпеки, та вирішити питання узаконення перепланувань.

«Скляні двері чудово вписуються в інтер'єр будь-якого стилю»