Вітаємо!

Чому Podkluch? На власному досвіді переконалися: комплексні рішення у проектуванні, будівництві та ремонті ефективні.

Ви не втрачаєте час на геодезію, суперечки з архітектором, замовлення екскаватора, пошук бригади, що не п'є, вибір керамоблоків та електропроводки. Ви стоматолог, юрист, політик, ресторатор, логіст, айтішник. Поки йде ремонт або будівництво, ви розвиваєте бізнес і кар'єру.

Ми доки в будівництві та дизайні:

  • шукаємо оптимальну земельну ділянку
  • проектуємо будинок, ландшафт, інтер'єр квартири, нічного клубу, магазину чи офісу
  • адаптуємо проект під запити вашої родини та бізнесу
  • оптимізуємо кошторис, комбінуємо різні бренди та матеріали у вашому проекті
  • використовуємо BIM-технологію, енергоефективні матеріали, "розумний дім", акустичні системи
  • підбираємо професійних мулярів, плиточників, сантехніків, покрівельників, штукатурів та клінерів
  • тримаємо парк будівельної техніки, контролюємо комплектність інвентарю та професійного обладнання

Один договір – і ваш об'єкт готовий повністю, від фундаменту та перепланування до текстилю та підключення плазми.

Нам цікаві будь-які завдання. Компетентно вирішуємо усі питання. Здаємо «під ключ». Нам довіряють та рекомендують найкращим друзям. За 11 років дедлайн не зірвали жодного разу.

Багато хто мріє мати власний будинок. І, звичайно, хочеться, щоб він був гарним, комфортним та затишним. Сьогодні будівництво котеджів і будинків розвивається стрімкими темпами, що пов'язано з високим попитом на цю послугу.

Найвірніший спосіб реалізації такого проекту – ndash; це допомога професіоналів. Компанія «Під ключ» пропонує свої послуги у здійсненні цілого комплексу будівельних робіт. Наші фахівці обладнають будинок усіма необхідними комунікаціями: підключать автономну систему опалення, різні енергозберігаючі пристрої, власну свердловину та ін.

За будівництво котеджів (Київ) візьмуться кваліфіковані будівельники. У їхньому розпорядженні якісні матеріали провідних виробників, значний досвід роботи, усі необхідні транспортні засоби, складські приміщення.

Будівництво будинків під ключ виконується з обов'язковим дотриманням усіх будівельних правил, норм, стандартів, що забезпечить міцність і якість Вашого майбутнього будинку.

 

Матеріали для будівництва будинків та котеджів

Вибір будівельних матеріалів залежить від призначення будинку: або це буде будинок постійного проживання, або сезонний будинок.

Далі перед Вами відкриється широкий асортимент будматеріалів. Нинішній ринок пропонує такі породи дерева: сосна, кедр, модрина. Будівництво котеджів з цих будматеріалів забезпечить чудовий мікроклімат, легкість будівництва та обробки. Для будівництва кам'яного будинку використовують натуральну або штучну цеглу, камінь, бетон, газосилікатні блоки, арболіт, керамзитобетон та ін. Будинки з цих матеріалів відрізняються міцністю та довговічністю.

Все популярнішим стає використання sip панелей – конструкційних теплоізоляційних панелей. Будівництво приватних будинків із застосуванням sip панелей заощадить Ваші кошти під час будівництва та після нього, а також забезпечить будинок неперевершеною міцністю.

 

Будівництво котеджів: ціни, кошториси

Сьогодні безліч будівельних компаній пропонує свої послуги з будівництва котеджів (Україна). Якщо Ви хочете побудувати справді гарний, затишний і надійний будинок, звертайтеся до компанії «Під ключ». Ми втілимо в життя побажання навіть найвибагливіших клієнтів. В результаті роботи наших професійних будівельників, архітекторів, інженерів Ви отримаєте міцну та якісну споруду.

Ви також можете дізнатися ціни та скласти попередні кошториси на будівництво котеджів, зателефонувавши в компанію «Під ключ». Ми відповімо на всі Ваші запитання.

Приклади наших робіт з будівництва котеджів