На сьогоднішній день ремонт офісів та інших виробничих приміщень також актуальний, як ремонт квартири або будинку. При цьому стильові та дизайнерські рішення повинні відповідати напрямку роботи на цьому підприємстві. Ви маєте можливість замовити ремонт офісів у Києві у компанії «Під ключ», наші професійні дизайнери допоможуть перетворити Ваш офіс.

Значну частину часу люди проводять на роботі. З цієї причини внутрішнє середовище офісів має позитивно впливати на продуктивність праці, налаштовувати на лад. Неабиякою мірою від цього залежить успіх бізнесу.

Ми здійснюємо євроремонт (оздоблення), косметичний, капітальний чи елітний ремонт офісів. Різниця між цими видами полягає в обсязі робіт, кінцевому результаті та вартості. Так, при косметичному – змінюється зовнішній вигляд приміщень, планування майже не торкається. Капітальний ремонт офісів, навпаки, включає перебудову приміщень, заміну або установку всіх інженерних систем: каналізації, електро- і водопостачання, систем вентиляції та ін.

Окремо варто зупинитись на такому вигляді робіт, як елітний ремонт під офіс.

 

Елітний ремонт офісів

Статус фірми визначає офіс, який безпосередньо справляє враження на партнерів та клієнтів. Тому важливо, щоб він відповідав статусу та іміджу підприємства. Важко уявити серйозну фірму високого рангу із непривабливими офісами.

Елітний ремонт офісу – це тривалий у часі процес, який потребує вивчення деталей, обговорення всіх етапів із представниками компанії, а також суттєвих капіталовкладень. Ремонт та оздоблення офісів найчастіше здійснюється у класичному стилі. Однак остаточний вибір стилю залишається за замовником. Спільний з дизайнерами вибір меблів, оздоблювальних матеріалів та інших предметів інтер'єру забезпечать неперевершений результат. Звернувшись до компанії «Під ключ», Ви отримаєте ремонт приміщень класу «Люкс».

 

Замовлення та вартість ремонту

Ціни на ремонт офісів залежать від багатьох факторів: площа та початковий стан приміщень, обсяг та складність робіт, часові обмеження та ін. Вартість ремонту офісу також знаходиться у прямій залежності від обраного типу: косметичний, капітальний та ін.

Крім того, компанія «Під ключ» працює з різними інтер'єрами. Ми здійснимо ремонт магазину, ресторану, кафе (робочих приміщень), квартир, котеджів (житлових приміщень).

Наша перевага – це якість, наша мета – щоб Ви залишилися задоволені!