Хтось знаходить ремонт квартири захоплюючим та творчим заняттям, для когось –  це головний біль. Як тут бути, якщо ремонт все ж таки необхідний?

Ви, звичайно, можете зайнятися ним самостійно. Але якщо Ви далекі від ремонтного ремесла, то вигідніше вдатися до послуг професіоналів.

Компанія «Під ключ» рада надати у Ваше розпорядження свої послуги та команду найкращих фахівців. Ми готові виконати будь-які види ремонту. Незалежно від того, чи виберете Ви косметичний ремонт, євроремонт або елітний ремонт, наші професіонали успішно впораються з будь-яким обсягом та складністю замовлення.

Капітальний ремонт квартир (Київ) часто виконується в класичному стилі, він не включає складні оздоблювальні роботи. В його основі – заміна всіх конструктивних елементів квартири, не використовуючи особливих конструкцій (ніші з підсвічуванням, арки та ін.).

Одним із найпопулярніших є класичний ремонт квартир. Даний вид ремонту не передбачає використання надто складних VIP-конструкцій та елементів. Свій неперевершений вигляд інтер'єр отримує за рахунок візуально збільшених світлих приміщень правильної форми, які випромінюють спокій та сімейний затишок.

 

Сучасний ремонт квартир

Сьогодні досить популярним є сучасний ремонт. Він характеризується особливим стильовим напрямом, неординарністю та екстравагантністю. Але без професійної допомоги здійснити його не так просто. Зіткнувшись із достатком будівельних та оздоблювальних матеріалів, величезним асортиментом елементів декору та іншими нововведеннями, людина просто губиться в цьому.

Звернувшись до компанії «Під ключ», Ви отримаєте якісний  сучасний ремонт квартири, незалежно від загальної площі та кількості кімнат у ній.

Виконуючи ремонт однокімнатної квартири, наші фахівці наголошують на головних базових прийомах дизайну щодо невеликих приміщень. Вони майстерно втілять у життя індивідуальні дизайнерські рішення.

Ремонт двокімнатної квартири відрізняться тим, що дизайнери мають підібрати інтер'єр кожної з кімнат під її призначення. У той же час вони повинні гармоніювати між собою та дизайном квартири в цілому.

 

Вартість ремонту квартир. Ціни

Вартість ремонту квартири залежить від обраного виду та складності ремонту, встановлених термінів, початкового стану квартири та багатьох інших факторів.

Звертайтесь до компанії «Під ключ», і наші фахівці допоможуть в оформленні заявки на ремонт квартир (Київ). Ми готові перетворити Вашу квартиру на житло Вашої мрії, навіть якщо для цього знадобиться більше часу та зусиль. Нашим досвідченим фахівцям не складно зробити ремонт у квартирі за вищим розрядом! 

Не відкладайте, замовте в нашій компанії ремонт квартир (Київ): ціна у нас відповідає якості послуг. Ви в цьому й самі переконаєтесь!

Приклади наших робіт з ремонту квартир