Надійне сховище в будинку, котеджі, віллі, на ділянці, в котеджному селищі, ЖК

Захистіть життя та здоров'я своїх рідних, персонал, клієнтів, мешканців. Podkluch забезпечує безпеку приватних забудовників та домовласників, проектів великих девелоперських компаній:

 • проектуємо та будуємо з safe-підвалами / бункерами / укриттями / бомбосховищами приватні будинки, котеджі, заміські резиденції у Києві та Київській області;
 • обладнаємо укриття поруч із збудованими будинками;
 • будуємо міцні захисні споруди на території котеджних селищ, клубних будинків, багатоповерхових житлових комплексів, кондомініумів, готелів, заміських комплексів, аутлет-містечок, офісних та промислових центрів.

Залежно від класу та площі бункер Podkluch захищає від наслідків:

 • вибухової хвилі, влучення бомби, вибуху, ракетного та артилерійського обстрілу, терористичного акту;
 • радіаційної, інфекційної, бактеріологічної, хімічної загрози;
 • природних стихій, ураганів, торнадо.

Наші конструктивні рішення 1-3 класу захисту рятують життя, підвищують інвестиційну привабливість об'єктів. Модульна капсула зі сталевих листів розміщується у котловані, має підключення до систем енергоживлення, водопостачання, водовідведення, вентиляції. З боків капсулу safe-підвалу укріплюють шарами каменю та грунту. Зверху - армована з/б плита завширшки від 71 см.

Переваги sufe-підвалу Podkluch у приватному будинку:

 • вміщує 5 та більше людей;
 • залишається цілим при частковому та повному руйнуванні будівлі;
 • обладнаний автономними та резервними системами життєзабезпечення: вентиляція, вода, каналізація, електрика, гідроізоляція, опалення, GSM, засоби зв'язку, інтернет;
 • має ергономічне планування, за потреби доповнюється сейфом, зброярнею, коморою, санвузлом, спальнею, відокремленими приміщеннями;
 • безліч інтер'єрних рішень, не викликає набутої клаустрофобії;
 • пристосований під потреби дітей, літніх та маломобільних мешканців, домашніх улюбленців;
 • мультифункціональний: у мирний час легко трансформується у винний льох, кабінет, комору, ігрову.

Бомбосховище на цокольному поверсі індивідуального будинку

Класичне рішення передбачає облаштування приміщень на глибині 4-5 метрів з потужними перекриттями, допоміжними виходами, постійним припливом повітря, комунікацією з поверхнею.

Ізраїльський та британський варіант бомбосховища, кімната паніки

Капсула безпеки традиційно розташовується на нульовому чи першому поверхах. Враховано «правило двох стін», конструкція витримує силу вибухової хвилі, захищає від нападів грабіжників та терористів, оснащена засобами екстреного оповіщення.

Американський тип бомбосховища: анти торнадо бункер поза домом

Safe-підвал рятує у разі повної руйнації будівлі. Перевірені американські проекти адаптовані для України. Анти торнадо бункер підходить на ділянках з уже побудованими житловими, торговими, офісними та промисловими будинками, на громадських просторах ЖК та котеджних селищ. Мінімальна відстань від найближчої будівлі дорівнює висоті будинку. Може мати відокремлений вхід або безпечни підземний перехід з основного будинку.

Удосконалюємо норми ДБН та світовий досвід облаштування об'єктів цивільного захисту

За новими нормами ДБН України в об'єктах класу СС2-СС3 (перебування 50+ осіб) укриття є обов'язковими. Броньовані кімнати паніки, або капсули безпеки десятиріччями входять до базових опцій приватних резиденцій та житла класу преміум+. У приватних будинках та котеджах бункер обладнають відповідальні забудовники та домовласники.

Podkluch розробляє індивідуальний проект будинків з укриттями та автономних бомбосховищ. Враховуємо тип та конструктив будівель, потенційні загрози, склад ґрунту, загрозу підтоплення, ландшафт місцевості, ухил, троянду вітрів. Використовуємо сертифіковані для будівництва бункерів марки бетону та сталі, готові залізобетонні конструкції, системи життєзабезпечення.

Команда Podkluch - це кваліфіковані архітектори, проектувальники, інженери, виконроби та будівельники. Маємо в своєму розпорядженні парк спецтехніки, обладнання для будівництва будівель та споруд підвищеного класу безпеки. Будуємо в Києві та Київській області бункери швидко та надійно.