Клінінг

Прибирання після будівництва відрізняється від звичайного. Відразу після кожного будівельного етапу видаляємо плями цементу, штукатурки, клею, герметика, монтажної піни. Сміття не накопичуємо, вивозимо з робочого майданчика поетапно спецтранспортом.

Фінальний клінінг - це блискуча підлога, натяжні стелі, склопакети, перегородки, двері, світильники, сантехніка; сталеві, керамічні, мармурові, позолочені, хромовані та латунні елементи декору. Видаляється пил, найменші сліди будматеріалів, перевіряється робота всіх вимикачів та розеток, систем подачі та відведення води, автоматичних систем керування.

Клінінг PodKluch гарантує стовідсоткову готовність об'єкта до презентації. Плануєте продаж апартаментів – проведемо ефективний хоумстейджинг та фотосесію з кольоровими акцентами, елементами декору та живими квітами.

Здача об'єкту PodKluch

Введення нової будівлі, прибудови чи реконструкції в експлуатації потребує профільної освіти: готуємо документацію; замовляємо теплоаудит та експертизи функціонування систем життєзабезпечення, ліфтів, газопостачання; спільно з техніками БТІ фіксуємо габарити будівлі та приміщень, наявність конструктивних та інженерних елементів; підтверджуємо клас енергоефективності.

PodKluch забезпечує повний комплекс послуг із введення новобудови та реконструкції в експлуатацію. Передача відремонтованого об'єкту Замовнику також відбувається після низки перевірок функціональності обладнання.

Замовники задоволені: з моменту укладання договору на будівництво або ремонт до введення в експлуатацію команда PodKluch відповідає за кожен етап та підтверджує якість.