Вітаємо! Чому Podkluch? На власному досвіді переконалися: комплексні рішення у проектуванні, будівництві та ремонті ефективні.

Ви не втрачаєте час на геодезію, суперечки з архітектором, замовлення екскаватора, пошук бригади, що не п'є, вибір керамоблоків та електропроводки. Ви стоматолог, юрист, політик, ресторатор, логіст, айтішник. Поки йде ремонт або будівництво, ви розвиваєте бізнес і кар'єру.

Ми майстри в будівництві та дизайні:

  • шукаємо оптимальну земельну ділянку
  • проектуємо будинок, ландшафт, інтер'єр квартири, нічного клубу, магазину чи офісу
  • адаптуємо проект під запити вашої родини та бізнесу
  • оптимізуємо кошторис, комбінуємо різні бренди та матеріали у вашому проекті
  • використовуємо BIM-технологію, енергоефективні матеріали, “розумний будинок”, акустичні системи • підбираємо професійних мулярів, плиточників, сантехніків, покрівельників, штукатурів та клінерів
  • тримаємо парк будівельної техніки, контролюємо комплектність інвентарю та професійного обладнання

Один договір – і ваш об'єкт готовий повністю, від фундаменту та перепланування до текстилю та підключення плазми.

Нам цікаві будь-які завдання. Компетентно вирішуємо усі питання. Здаємо «під ключ». Нам довіряють та рекомендують найкращим друзям. За 11 років дедлайн не зірвали жодного разу.

Пентхаус на Лютеранській 300 кв.м, Київ - компанія "Під ключ"
Котедж під Києвом 450 кв.м - компанія "Під ключ"
Квартира в центрі 145 кв.м, Київ - компанія "Під ключ"

Ми не просто робимо роботу, ми з творчим підходом створюємо чудові речі, якими не перестаємо пишатися.

Ремонт квартир та офісів

Дизайн інтер'єрів, будівництво котеджів, ремонт квартир (Київ) та ремонт офісів є нашим основним напрямком. У цьому ми добре знаємося і маємо всі необхідні ресурси для виконання роботи на найвищому рівні.

При цьому ми працюємо не тільки в сегменті елітних ремонтів квартир та офісів, у нас так само виконуються роботи для середнього класу, але з неухильно високою якістю.

Дизайн інтер'єру

Ми так само, безумовно, чудово розуміємось і любимо нашу роботу зі створення дизайну інтер'єрів, і якість наших робіт у цьому сегменті так само заслуговує на найвищі оцінки.

Ми можемо виконати як невеликі житлові проекти (дизайн квартир), так і проект заміських будинків, кафе та ресторанів.

Але за весь час ми змогли створити цілий комплекс робіт, який дозволяє пройти повний шлях від створення вишуканого дизайну заміського будинку до його повного введення в експлуатацію.

Ми можемо виконати всі роботи "під ключ" укомплектувавши ваш будинок вишуканими меблями, захистивши системами безпеки, та вирішити питання узаконення перепланувань.

Компанія "Під ключ"
- найкраще рішення для замовлення якісного ремонту квартир та офісів, дизайну інтер'єрів.