Послуги дизайнера інтер'єру

Сьогодні дизайн інтер'єрів є не лише галуззю дизайнерського мистецтва, а й невід'ємною частиною ремонтно-будівельних робіт.

Дизайн-студія «Під ключ» (м. Київ) – група професійних та творчих фахівців, які створюють та реалізують оригінальні дизайн-проекти різних інтер'єрів. Наші розробки відрізняються особливою гармонійністю та тонкістю стилістики. Майстри відштовхуються від вимог та переваг клієнтів, створюючи кожен окремий дизайн інтер'єру особливим.

«Під ключ» допоможе створити неповторний ексклюзивний дизайн інтер'єру, який підкреслить витонченість смаку та стиль господарів.

Наша компанія давно і успішно працює у сфері будівельно-ремонтних послуг, тому замовляючи у нас розробку дизайнерських рішень, ви можете не перейматися тим, що проект може бути виконаний не за планом. Адже ми надаємо комплексні рішення і завжди готові або стежити за реалізацією дизайнерського проекту (авторський нагляд), або самостійно втілювати в життя дизайнерські задуми. Замовивши дизайн-проект у нас у студії, ви можете бути впевнені, що всі ваші ідеї та задуми будуть реалізовані, навіть якщо ви вирішите щось змінити в процесі реалізації, адже дизайнер та наші будівельники працюють у тісній зв'язці.

Етапи та види робіт

Розробка дизайну інтер'єру умовно поділяється на кілька послідовних етапів. Спочатку підбирається кольорова гама, стиль, елементи декору, матеріали, освітлення. Після опрацювання деталей, створюється проект у форматі 3D та комплект робочої документації (детальніше про дизайн-проекти та проектування). На завершальному етапі здійснюється реалізація проекту.

Окремим напрямком роботи дизайн-студії «Під ключ» є оформлення пентхаусів, особняків, елітних квартир та інших приватних володінь. Елітний дизайн інтер'єру – не що інше, як найвище досягнення дизайнерського мистецтва. Використовуючи новітні розробки та технології, особливості Ваших приміщень та Ваші побажання, ми створимо унікальний та неповторний інтер'єр.

В арсеналі компанії "Під ключ" є найкращі будівельні та оздоблювальні матеріали, вишукані декоративні елементи, професіоналізм співробітників, креативні ідеї. Наша дизайн-студія (Київ) допоможе Вам поглянути на ремонт у новому світлі. «Під ключ» - це запорука успішного та якісного перетворення Вашого інтер'єру.

«Працюємо з будь-якими приміщеннями, створюючи для Вас унікальний дизайн інтер'єрів.»