Відкриті, криті, напів олімпійські, мініатюрні, з гірками та гідромасажем – аквазони у житлових будинках, квартирах, готелях та СПА-центрах відрізняються габаритами, дизайном, сезонністю, функціоналом.

Розбираємось у типах басейнів, знаємо норми навантаження на перекриття та потужність насосів, проектуємо організацію аквазони з нуля. Котлован, гідроізоляція, розрахунки, вибір оптимального рішення, замовлення басейнів або будівництво бетонної конструкції з мозаїчним оздобленням, водовідведення, вентиляція, перелив, безпечне покриття для підлоги - враховуємо кожну деталь.

Замовники задоволені: наші басейни не тріскаються, безпечні, оснащені гідромасажем, покриттям, що не ковзають, навісами, аквабарами ідеально вписані в ландшафтний дизайн або інтер'єр СПА-зони.

Будівництво саун, хамамів, соляних кімнат

СПА-зона починається з проектування основних, допоміжних та технологічних приміщень. Комплектація, розміри, дизайн винятково індивідуальні.

Створюємо оздобрені гімалайською сіллю соляні кімнати, будуємо «тепле каміння» хамамів, встановлюємо багатоярусні полиці в лазнях та саунах.

Контролюємо водопостачання, відведення стоків, електрику, сценарне LED підсвічування, безпеку покриття для підлоги, Alarm-зв'язок.

Замовники задоволені: у приватному особняку, апартаментах, готелі працює власна СПА-зона, безпечна, дизайнерська.