Багато хто мріє мати власний будинок. І, звичайно, хочеться, щоб він був гарним, комфортним та затишним. Сьогодні будівництво котеджів і будинків розвивається стрімкими темпами, що пов'язано з високим попитом на цю послугу.

Найвірніший спосіб реалізації такого проекту – ndash; це допомога професіоналів. Компанія «Під ключ» пропонує свої послуги у здійсненні цілого комплексу будівельних робіт. Наші фахівці обладнають будинок усіма необхідними комунікаціями: підключать автономну систему опалення, різні енергозберігаючі пристрої, власну свердловину та ін.

За будівництво котеджів (Київ) візьмуться кваліфіковані будівельники. У їхньому розпорядженні якісні матеріали провідних виробників, значний досвід роботи, усі необхідні транспортні засоби, складські приміщення.

Будівництво будинків під ключ виконується з обов'язковим дотриманням усіх будівельних правил, норм, стандартів, що забезпечить міцність і якість Вашого майбутнього будинку.

 

Матеріали для будівництва будинків та котеджів

Вибір будівельних матеріалів залежить від призначення будинку: або це буде будинок постійного проживання, або сезонний будинок.

Далі перед Вами відкриється широкий асортимент будматеріалів. Нинішній ринок пропонує такі породи дерева: сосна, кедр, модрина. Будівництво котеджів з цих будматеріалів забезпечить чудовий мікроклімат, легкість будівництва та обробки. Для будівництва кам'яного будинку використовують натуральну або штучну цеглу, камінь, бетон, газосилікатні блоки, арболіт, керамзитобетон та ін. Будинки з цих матеріалів відрізняються міцністю та довговічністю.

Все популярнішим стає використання sip панелей – конструкційних теплоізоляційних панелей. Будівництво приватних будинків із застосуванням sip панелей заощадить Ваші кошти під час будівництва та після нього, а також забезпечить будинок неперевершеною міцністю.

 

Будівництво котеджів: ціни, кошториси

Сьогодні безліч будівельних компаній пропонує свої послуги з будівництва котеджів (Україна). Якщо Ви хочете побудувати справді гарний, затишний і надійний будинок, звертайтеся до компанії «Під ключ». Ми втілимо в життя побажання навіть найвибагливіших клієнтів. В результаті роботи наших професійних будівельників, архітекторів, інженерів Ви отримаєте міцну та якісну споруду.

Ви також можете дізнатися ціни та скласти попередні кошториси на будівництво котеджів, зателефонувавши в компанію «Під ключ». Ми відповімо на всі Ваші запитання.

Приклади наших робіт з будівництва котеджів